Mittwoch 24. April 2024
Nyitott pozíciók a Betegápoló Irgalmas Rend Budai Irgalmasrendi Kórházban

Diabetológus szakorvos

A Betegápoló Irgalmasrend Budai Irgalmasrendi Kórháza pályázatot hirdet az egyházi kórház szellemét elfogadó

pozíció betöltésére.

Foglalkoztatás formája: Teljes vagy részállás
Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű, 3 hónapos próbaidővel

FELADATOK:

  • Diabetológus szakorvosi vizsgálatok teljes körű elvégzése
  • A szakterületekhez kapcsolódó adminisztratív tevékenység naprakész végzése
  • Részvétel szakmai anyagok összeállításában

ELVÁRÁSOK:

  • Diabetológus szakvizsga
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
  • Pontos, megbízható munkavégzés;
  • Kezdeményező készség és proaktivitás;
  • Konstruktív és pozitív személyiség;
  • Terhelhetőség, precizitás;
  • Felhasználói szintű informatikai rendszerismeret,
  • Magyar állampolgárság,
  • Büntetlen előélet

ELŐNY:

  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • 1-3 éves releváns munkatapasztalat;
  • Tudományos fokozat
  • Egyéb szakvizsga vagy licensz

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bérezés megegyezés szerint

A PÁLYÁZAT BENYÚJTÁSÁHOZ SZÜKSÉGES ANYAGOK:

-          részletes szakmai önéletrajz,

-          végzettséget igazoló okiratok,

-          érvényes működési nyilvántartás igazolása,

-          MOK-tagság igazolása,

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét és a kötelezően kitöltendő nyilatkozatot a pályázati anyag elbírálásához, amit INNEN tud letölteni kérjük, küldje el a foig.titkarsag@irgalmasrend.hu email címre 2020. szeptember 30-ig.

Barmherzige Brüder
Krankenhaus Budapest
Pf. 98.
1023 Budapest
Kérjük tájékozódjanak a szakrendelések emailes és a fekvőbeteg osztályok saját telefonos elérhetősége után a weboldalon! www.irgalmasrend.hu/site/budapest/gyogyitasapolas/jarobetegellatas www.irgalmasrend.hu/site/budapest/gyogyitasapolas/fekvobetegellatas
Telefon: +36 1 4388605-Munkanapokon 8 és 15 óra között
Telefon: +36 1 4388606-Munkanapokon 8 és 15 óra között

Betegápoló Irgalmasrend
Budai Irgalmasrendi Kórház
levelezési cím:
1023 Budapest, Frankel Leó út 54.
C és B épület címe:
1027 Budapest, Frankel Leó út 17-19.