Friday 26. February 2021
Nyitott pozíciók a Budai Irgalmasrendi Kórházban

Ápolási egység vezető

A Betegápoló Irgalmasrend Budai Irgalmasrendi Kórháza pályázatot hirdet az egyházi kórház szellemét elfogadó

pozíció betöltésére.

Foglalkoztatás formája: Teljes állás, alkalmazotti
Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű, 3 hónapos próbaidővel

FELADATOK:

  • irányítja és felügyeli a közel 100 betegággyal rendelkező osztály nővéreinek munkáját,
  • kialakítja és ellenőrzi a betegközpontú ápolási tevékenység helyes gyakorlatát az intézményi elveket követve,
  • biztosítja az ápolási személyzet beosztását az ápolási tevékenység magas szintű ellátása érdekében,
  • a szakmai vezetéssel közösen felel az új dolgozók felvételéért,
  • biztosítja és felügyeli az ápolási dokumentáció elkészítésének és alkalmazásának helyes gyakorlatát,
  • részt vesz a viziteken,
  • betartja és az osztály szakdolgozóival betartatja az ápolási területeket érintő higiénés, munka- és környezetvédelmi, valamint minőségirányítási előírásokat,
  • szükség szerint részt vesz a betegellátási, ápolási folyamatokban,
  • részt vesz a szakdolgozók képzésének, illetve továbbképzésének szervezésében.

ELVÁRÁSOK:

  • főiskola/egyetem diplomás/okleveles ápoló, vagy ápolás és betegellátás alapképzési, vagy egészségügyi szakoktatói, vagy intézetvezetői szakon szerzett diploma/oklevél,
  • legalább 3 év fekvőbeteg ellátásban szerzett ápolási vezetői gyakorlat,
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség,
  • érvényes működési engedély és kamarai tagság,
  • magyar állampolgárság

ELŐNY:

  • Word, Excel, Power Point, Outlook aktív felhasználói szintű ismerete,
  • Medsol medikai rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség

A PÁLYÁZAT BENYÚJTÁSÁHOZ SZÜKSÉGES ANYAGOK:

Önéletrajz, végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata, érvényes kamarai tagság, motivációs levél.

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét és a kötelezően kitöltendő nyilatkozatot a pályázati anyag elbírálásához, amit INNEN tud letölteni kérjük, küldje el a deak.anita@irgalmas.hu email címre 2020. szeptember 30-ig.

Pf. 98.
1023 Budapest
Telephone: +36 1 4388400
Telephone: +36 1 4388500

Betegápoló Irgalmasrend
Budai Irgalmasrendi Kórház
levelezési cím:
1023 Budapest, Frankel Leó út 54.
főépület címe:
1027 Budapest, Frankel Leó út 17-19.
központi telefonszám:
+36 14388400, +36 14388500
fax: +36 12125378