Mittwoch 23. Oktober 2024
Nyitott pozíciók a Betegápoló Irgalmas Rend Budai Irgalmasrendi Kórházban

VÍZ-, FŰTÉSSZERELŐ

Intézményünk, a Budai Irgalmasrendi Kórház

Víz-, fűtésszerelő munkakörbe

kollégát keres

Főbb feladatok:

  • Az Intézmény épületeinek víz- és csatornarendszereinek ellenőrzése és javítása
  • Vízkezelő és ivóvíz rendszerek karbantartása, hibák elhárítása
  • Vizesblokk berendezések és lefolyók javítása, karbantartása
  • Fűtési rendszerek ellenőrzése, javítása és együttműködés külső szakemberekkel
  • Hőtermelő, hőleadó és fűtési vezetékek karbantartása, naplók vezetése

Elvárások:

  • Víz és fűtésszerelő szakirányú végzettség
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Műszaki beállítottság, következetes, biztonságorientált és tudatos

munkavégzés, problémamegoldó szemlélet

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Stabil munkakörnyezet és hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Támogató, együttműködő csapat
  • Könnyen elérhető orvosi ellátás

Céginformáció:

A pályázat során intézményünk kapui nyitva állnak mindenki előtt felekezettől, hitvallástól függetlenül.

A pályázat részeként benyújtandó anyagok:

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • Végzettséget igazoló okiratok
  • 90 napnál nem régebbi – hatósági erkölcsi bizonyítvány egészségügyi szolgálati jogviszonyhoz (speciális)

A pályázó a jelentkezésének megküldésével beleegyezik, hogy a pályázati anyagot, a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhessék.

Csatlakozz hozzánk és légy része egy dinamikus, innovatív, támogató csapatnak, várjuk mielőbbi jelentkezésed a rokaly.erika@irgalmas.hu e-mail címre.

Barmherzige Brüder
Krankenhaus Budapest
Pf. 98.
1023 Budapest
Kérjük tájékozódjanak a szakrendelések emailes és a fekvőbeteg osztályok saját telefonos elérhetősége után a weboldalon! www.irgalmasrend.hu/site/budapest/gyogyitasapolas/jarobetegellatas www.irgalmasrend.hu/site/budapest/gyogyitasapolas/fekvobetegellatas
Telefon: +36 1 4388605-Munkanapokon 8 és 15 óra között
Telefon: +36 1 4388606-Munkanapokon 8 és 15 óra között

Betegápoló Irgalmasrend
Budai Irgalmasrendi Kórház
levelezési cím:
1023 Budapest, Frankel Leó út 54.
C és B épület címe:
1027 Budapest, Frankel Leó út 17-19.