Samstag 20. April 2024
Nyitott pozíciók a Betegápoló Irgalmas Rend Budai Irgalmasrendi Kórházban

Műtőssegéd a Központi műtőbe

A Betegápoló Irgalmasrend Budai Irgalmasrendi Kórháza pályázatot hirdet a Központi műtőbe, az egyházi kórház szellemét elfogadó

Műtőssegéd

pozíció betöltésére. A munkakörhöz ügyeleti ellátás is tartozik!

Munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladat:
  • betegek szállítása az osztályokról a műtőbe és vissza,
  • műtőhelyiség takarítása, fertőtlenítő felmosása,
  • a műtét során alkalmazásra kerülő technikai eszközök ellenőrzése
  • a műtéthez szükséges technikai berendezések előkészítése,
  • a beteg műtőasztalra való fektetése,
  • segédkezés a műtéti terület fertőtlenítésében,
  • a műtéti Team beöltözésében való segítségnyújtás,
  • egyéb feladatok ellátása a vezető műtősnő utasításai alapján.
Feltétel:
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • műtőssegéd végzettség,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • büntetlen előélet.

Foglalkoztatás formája: Teljes munkaidő
Munkaviszony típusa: Alkalmazotti, egészségügyi szolgálati jogviszony
Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű, 3 hónapos próbaidővel

Elvárt tapasztalat: 1-3 év

A jelentkezéshez szükséges:

  • fényképes szakmai önéletrajz (kézzel írott formában is lehet),
  • végzettség másolata,
  • nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázati dokumentációt a pályázatok elbírálásában résztvevő személyek megismerhetik,
  • Az állás betöltéséhez 90 napnál nem régebbi (egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 2.§ (10) bekezdésének megfelelő) erkölcsi bizonyítvány
Pályázat benyújtásának határideje: 2022. december 31

A munkakör elbírálás után azonnal betölthető.

Jelentkezés: deak.anita@irgalmas.hu

Barmherzige Brüder
Krankenhaus Budapest
Pf. 98.
1023 Budapest
Kérjük tájékozódjanak a szakrendelések emailes és a fekvőbeteg osztályok saját telefonos elérhetősége után a weboldalon! www.irgalmasrend.hu/site/budapest/gyogyitasapolas/jarobetegellatas www.irgalmasrend.hu/site/budapest/gyogyitasapolas/fekvobetegellatas
Telefon: +36 1 4388605-Munkanapokon 8 és 15 óra között
Telefon: +36 1 4388606-Munkanapokon 8 és 15 óra között

Betegápoló Irgalmasrend
Budai Irgalmasrendi Kórház
levelezési cím:
1023 Budapest, Frankel Leó út 54.
C és B épület címe:
1027 Budapest, Frankel Leó út 17-19.